T.C. Sağlık Bakanlığı
İstanbul Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları
Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Bölüm Kalite Sorumluları


Adı/ Soyadı

Görevi

Bölüm Adı

Uzm. Dr. Mehmet Emin ERTENÜ

Başhekim Yardımcısı

SKS /Kurumsal Yapı/Kalite Yönetimi/Sağlıklı Çalışma Yaşamı

Mustafa KARADENİZ

Sağlık Bkm. Hizm. Md.

SKS /Kurumsal Yapı/Hasta Bakımı/Sağlıklı Çalışma Yaşamı

Fatma KANTAŞ YILMAZ

Müdür Yardımcısı

SKS /Kurumsal Yapı/Sağlıklı Çalışma Yaşamı /Tıbbi Kayıt ve Arşiv Yönetimi /Malzeme ve Cihaz Yönetimi

Bahar AKKUZU

Diyetisyen

Otelcilik Hizmetleri Yönetimi

( Mutfak Hizm.)

Osman ERGÜN

Veri Giriş Personeli Sorumlusu

Otelcilik Hizmetleri Yönetimi

(Hasta Kabul/ Danışma Hizm.)

Çiğdem GÜLER

Temizlik Şefi

Otelcilik Hizmetleri Yönetimi

(Temizlik Hizm.)

Hasan TALİH

Güvenlik Amiri

Otelcilik Hizmetleri Yönetimi

(Güvenlik Hizm.)

Neriman YAĞCI

Ayniyat Saymanı

Malzeme Yönetimi

Fatma COŞKUN

Arşiv Sorumlusu

Tıbbi Kayıt ve Arşiv Hizmetleri

Cafer ÇAMLI

Bilgi İşlem Sorumlusu

Bilgi Yönetim Sistemi

Aydan BAĞCI KALKAN

Tıbbi Sekreter

İnsan Kaynakları/ Kurumsal Yapı/ Bilgi Yönetimi

Nurettin YILMAZ

Veri Giriş Personeli/ Gider Tahakkuk

Dış Kaynak Kullanımı Hizmetleri

Havva BEŞKARDEŞLER

Eczacı

Eczane Hizmetleri/ İlaç Yönetimi

Melek Mihrap AYDIN

Sosyolog

Hasta İletişim Birimi/ Hasta Deneyimi

Alp Çağlan MAÇKA

Sosyal Hizmet Uzmanı

Hasta Deneyimi

Özlem DİRİCAN

Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi

Enfeksiyonların Önlenmesi/ Çevre Yönetim Birimi

Selvihan ÇETİNKAYA

Eğitim Hemşiresi

Eğitim Yönetimi

Nagehan BORAN

Sivil Savunma Sorumlusu

Acil Durum ve Afet Yönetimi/

Yaşam Sonu Hizmetler

Uzm. Dr. Sahra ÇAKIR

Biyokimya Uzmanı

Biyokimya/ Mikrobiyoloji Laboratuvarı

Yasemin KIZILDAĞ

Laboratuvar Teknisyeni

Biyokimya/ Mikrobiyoloji Laboratuvarı

Uzm. Dr. Çavlan ALTUNA

Radyoloji Uzmanı

Radyasyon Güvenliği

BirsenŞENEL

Radyoloji Teknisyeni

Radyasyon Güvenliği

Nihal KESGİN

Hemşire

Acil Servis Hizmetleri

Doç. Dr. Yusuf Özay ÖZDEMİR

Psikiyatri Uzmanı

Acil Servis Hizmetleri

Selda POLAT

Uzm. Hemşire

Hasta Bakımı/ Psikiyatri Hizmetleri (A-1)

Uzm. Dr. Salime GÜNGÖR

Psikiyatri Uzmanı

Psikiyatri Hizmetleri (A-1)

Serpil DEMİRCAN KORKMAZ

Hemşire

Hasta Bakımı/ Psikiyatri Hizmetleri (AMATEM)

Uzm. Dr. Başak ÜNÜBOL

Psikiyatri Uzmanı

Psikiyatri Hizmetleri (AMATEM)

Özgür AKILLI

Hemşire

Hasta Bakımı/ Psikiyatri Hizmetleri (E-1)

Uzm. Dr. Pelin ÖZTÜRK

Psikiyatri Uzmanı

Psikiyatri Hizmetleri (E-1)

Songül AKTAN

Hemşire

Hasta Bakımı/ Psikiyatri Hizmetleri (K-1)

Emine AYDIN

Hemşire

Hasta Bakımı/ Yoğun Bakım Ünitesi

Uzm. Dr. Rahşan KARACI

Nöroloji Uzmanı

Yoğun Bakım Ünitesi

Berrak KÖKSAL

Hemşire

Psikiyatri Hizmetleri (Psikoterapi Merkezi)

Şebnem KAYA

Hemşire

Hizmete Erişim/

Uzm. Dr. Naime TURAN

Anestezi Uzmanı

EKT Birimi

Saniye ÖZTÜRK

Hemşire

Beylerbeyi TRSM

Uzm. Dr. Sermin SARP TOPRAĞIN

Psikiyatri Uzmanı

Beylerbeyi TRSM

Hilal NAVİDİ

Hemşire

Sancaktepe TRSM

Uzm. Dr. Batuhan AYIK

Psikiyatri Uzmanı

Sancaktepe TRSM

Funda ÖNCÜ

Hemşire

Çekmeköy Semt Polikliniği/ TRSM

Uzm. Dr. Feyza ERSAN ÜNAL

Psikiyatri Uzmanı

Çekmeköy Semt Polikliniği/ TRSM

Ahmet BOZOĞLU

Başteknisyen

Tesis Yönetimi

Uzm.Dr. Haluk USTA

Psikiyatri Uzmanı

Kadıköy TRSM

Merve KOÇAK

Hemşire

Kadıköy TRSM

Seçkin GÜL

Biyomedikal Teknikeri

Cihaz Yönetimi

Fatih ÜSTÜNDAĞ

Psikiyatri Uzmanı

Ümraniye TRSM

Katibe MAĞDEN

Hemşire

Ümraniye TRSM