T.C. Sağlık Bakanlığı
İstanbul Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları
Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Başhekim Yardımcıları


UZM.jpg

                                                                                                   
Uzm. Dr. Mehmet Emin ERTENÜ

aziz bey son.jpeg

Uzm Dr. Aziz Mehmet GÖKBAKAN

1973 yılında İstanbul’da doğdu. Orta öğrenimini Saint-Joseph Fransız Lisesinde tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesinden 1997 yılında mezun oldu. Uzmanlık eğitimini Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalında tamamlayarak 2007 yılında Ruh Sağlığı ve Hastalıkları uzmanı oldu. Mecburi hizmetini Adana Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesinde tamamlayan Dr. Aziz Mehmet Gökbakan, 2015 yılında Sağlık Bilimleri Üniversitesi Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi AMATEM Servisinde Başasistan olarak çalışmaya başladı. Başhekim yardımcılığı görevine 1 Eylül 2016 tarihinde atandı.

Ruh Sağlığı ve Hastalıkları alanında yerli ve yabancı bildirileri ile yayınları bulunmaktadır. Cinsel Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Aile Terapisi ve Palyatif Bakım alanlarında eğitim almıştır. İlgi alanları arasında cinsel işlev bozuklukları, palyatif bakım ve ağrı bozuklukları yer almaktadır. Çok iyi derecede Fransızca ve İngilizce bilen Dr. Gökbakan, evli ve bir çocuk babasıdır.         Başlıksız-2.jpg

                                                                                                                     Uzm Dr. Fikret Ferzan GIYNAŞ     

13.08.1987 tarihinde Isparta’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Konya’da tamamladı. 2005 yılında Selçuklu Anadolu Lisesi, 2011 yılında ise Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Zorunlu hizmet görevini Ermenek Başyayla Toplum Sağlığı Merkezi’nde yaptı.
 
2012-2016 yılları arasında Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi’nde psikiyatri uzmanlık eğitimini aldı. Konya Cihanbeyli Devlet Hastanesi’nde psikiyatri uzmanı olarak mecburi hizmet görevini yaptı. 2016 yılının Ağustos ayından itibaren Sağlık Bilimleri Üniversitesi Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde psikiyatri uzmanı olarak görev yaptı.  2017 yılının Aralık ayında ise  Başhekim Yardımcılığı görevine atandı.
 
Evli olan Ferzan Gıynaş 2015 yılında Psikodinamik yönelimli grup analizini, 2016 yılında Kognitif Davranış Terapileri Derneği eğitimlerini tamamladı. İlgi alanları; Obsesif Kompulsif Bozukluk ve İlişkili Bozukluklar, Adli Psikiyatri ve Psikoterapilerdir.