SBÜ Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Başhekim Yardımcıları

Uzm. Dr. Yasemin ŞIPKA KURTULMUŞ

 

1975 yılında Adapazarında doğdu. İlk, Orta ve Lise eğitimini Adapazarı’nda tamamladı. 1999 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesinden mezun oldu.

2000 yılında Yedikule Göğüs Hastalıkları E.A.H – Göğüs Cerrahisi Asistanı olarak meslek hayatına başladı.

2006 yılında Haydarpaşa Numune E.A.H görev yaparak Nöroloji Uzmanlığını aldı. 2006-2008 yılları arasında Cizre Devlet Hastanesinde çalıştı. 2008 yılında Erenköy Ruh Sinir E.A.H’de Nöroloji Hekimi olarak çalışmaya başlamış 2010 yılında Erenköy Ruh ve Sinir E.A.H Başhekim Yardımcısı olmuştur. Halen bu görevine devam etmektedir.

Uzm. Dr. Yasemin ŞIPKA KURTULMUŞ ; 2003 yılında Baş Ağrısı Okulu, 2005 yılında Nörofizyoloji Kursu, 2013 yılında Sağlık İşletme Yöneticiliği Yüksek Lisansını tamamlamış, aynı zamanda İstanbul Dostluk Derneği Üyesi, Kartal Yeşilay Yönetim Kurulu ve Dünya Yetimler Vakfı Komisyonu Üyeliği de yapmaktadır.

İlgi alanları; Hastane Yönetimi, Hasta ve Çalışan Hakları, Kalite Yönetimi

 


Uzm. Dr. Aziz Mehmet GÖKBAKAN

 

1973 yılında İstanbul’da doğdu. Orta öğrenimini Saint-Joseph Fransız Lisesinde tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesinden 1997 yılında mezun oldu. Uzmanlık eğitimini Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalında tamamlayarak 2007 yılında Ruh Sağlığı ve Hastalıkları uzmanı oldu. Mecburi hizmetini Adana Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesinde tamamlayan Dr. Aziz Mehmet Gökbakan, 2015 yılında Sağlık Bilimleri Üniversitesi Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi AMATEM Servisinde Başasistan olarak çalışmaya başladı. Başhekim yardımcılığı görevine 1 Eylül 2016 tarihinde atandı.

Ruh Sağlığı ve Hastalıkları alanında yerli ve yabancı bildirileri ile yayınları bulunmaktadır. Cinsel Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Aile Terapisi ve Palyatif Bakım alanlarında eğitim almıştır. İlgi alanları arasında cinsel işlev bozuklukları, palyatif bakım ve ağrı bozuklukları yer almaktadır. Çok iyi derecede Fransızca ve İngilizce bilen Dr. Gökbakan, evli ve bir çocuk babasıdır.  Skip Navigation Links

e-Dergi

Bilgi
Edinme

Dilek ve
Önerileriniz

Anket
Bizi Takip Edin