SBÜ Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi

İdari ve Mali Hizmetler Müdürü
 
 
 

Remzi BUĞDAY

 

İlk orta lise eğitimini Diyarbakır ‘da yaptı.1994-1996 yılları arasında  İnönü Üniversitesi Sağlık Meslek Yüksek Okulu Radyoloji Bölümü(önlisans) bitirdi.1996-2001  yılları arasında  D.Ü.Mühendislik Mimarlık Fakültesi –Elektrik-Elektronik Mühendisliğini(Lisans) bitirdi.2001 yılında Radyoloji Teknisyeni olarak atandı.

2001-2005 yılları arasında  Erenköy ruh ve Sinir hastalıkları E.A.H.de Radyoloji Teknisyeni olarak çalıştı.2005 yılında S.S.K Genel Müdürlüğü Otomasyon İşleri Karadeniz Bölgesi fizibilite çalışmalarında bulundu. Aynı yıl, Erenköy Ruh ve Sinir hastalıkları E.A.H ilk HBYS ve Otomasyon  Kurulumunu  yaptı. Hastane personeline  otomasyon eğitimi verdi.2005-2007 yılları arasında ,HBYS otomasyon sorumluluğu yaptı. HBYS Kontrol Teşkilatı Sorumluluğu-İstatistik Birim Sorumlusu. Görevlerini 2010 yılına kadar sürdürdü. 2010 yılı Bilge Adam Sistem Uzmanlığı Eğitimi aldı. 2010 yılında Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları E.A.H  Müdür Yardımcılığı görevine başladı.Müdür yardımcılığı görevini yürütürken 2011 yılında  İstanbul İl Sağlık Müdürlüğünün düzenlediği Yazılım-Veritabanı-SQl Eğitimlerini aldı.

Verimlilik İdari Sorumluluğu, ve Bilgi İşlem, Satnalma Birimi, Ayniyat Birimi, İnsankaynakları Birimi, Gelir - Gider Tahakkuk Birimi, Maaş ve Döner Sermaye Birimi vs. idari sorumlulukları yaptı.

02 Kasım 2012-26 Nisan 2017 tarihleri arasında Kamu Hastaneler Birliği Anadolu Kuzey Genel Sekreterliğine bağlı  Erenköy Ruh ve Sinir hastalıkları E.A.H.sinde  İdari ve Mali Hizmetler Müdür Yardımcılığı görevi yaptı.

Mesleki başarılarından dolayı 1 takdirnamesi, Ön lisans Bölüm Birinciliği, Kalite Kuruluş İçi Yönetim sertifikaları mevcuttur.2013 yılı Beykent Üniversitesi Hastane ve Sağlık Yöneticiliği Yüksek lisans programını bitirdi. 

27 Nisan 2017  tarihi itbariyle Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde İdari ve Mali Hizmetler Müdürü olarak görev yapmaktadır. 


 


Skip Navigation Links

e-Dergi

Bilgi
Edinme

Dilek ve
Önerileriniz

Anket
Bizi Takip Edin