SBÜ Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Bölüm Kalite Sorumluları




 

T.C.

SAĞLIK BAKANLIĞI

TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU

İstanbul İli Anadolu Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği

İstanbul Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi

EK_1 Bölüm Kalite Sorumluları Görevlendirme Listesi

 

 

Adı/ Soyadı

Görevi

Bölüm Adı

 

Uzm. Dr. Yasemin KURTULMUŞ

Başhekim Yard.

SKS /Kurumsal Yapı/Sağlıklı Çalışma Yaşamı

 

İlknur YAZICI

Sağlık Bkm. Hizm. Md.

SKS /Kurumsal Yapı/Hasta Bakımı/Sağlıklı Çalışma Yaşamı

 

Remzi BUĞDAY

İdari ve Mali İşler Md.

SKS /Kurumsal Yapı/Sağlıklı Çalışma Yaşamı

 

Hüseyin ALACA

Müdür Yardımcısı

SKS /Kurumsal Yapı/Sağlıklı Çalışma Yaşamı /Tıbbi Kayıt ve Arşiv Yönetimi /Malzeme ve Cihaz Yönetimi

 

Bahar AKKUZU

Diyetisyen

Otelcilik Hizmetleri Yönetimi ( Mutfak Hizmetleri)

 

Osman ERGÜN

Veri Giriş Personeli Sorumlusu

Otelcilik Hizmetleri Yönetimi (Hasta Kabul/ Danışma Hizmetleri)

 

Duygu KURT

Temizlik Şefi

Otelcilik Hizmetleri Yönetimi (Temizlik Hizmetleri)

 

Hasan TALİH

Güvenlik Amiri

Otelcilik Hizmetleri Yönetimi (Güvenlik Hizmetleri)

 

Neriman YAĞCI

TKKY/Ayniyat Birimi

Malzeme Yönetimi

 

Fatma COŞKUN

Arşiv Sorumlusu

Tıbbi Kayıt ve Arşiv Hizmetleri

 

Cafer ÇAMLI

Bilgi İşlem Sorumlusu

Bilgi Yönetim Sistemi

 

Aydan BAĞCI

Tıbbi Sekreter

İnsan Kaynakları/ Kurumsal Yapı/ Bilgi Yönetimi

 

Nurettin YILMAZ

Tıbbi Sekreter

Dış Kaynak Kullanımı Hizmetleri

 

Funda EKİNER GÜVEN

Eczacı

Eczane Hizmetleri/ İlaç Yönetimi

 

Melek Mihrap SOYSAL

Sosyolog

Hasta İletişim Birimi/ Hasta Deneyimi

 

Yusuf YUSUFOĞLU

Sosyal Hizmet Uzmanı

Hasta Deneyimi

 

Nazlı ORHAN

Enfeksiyon K. H.

Enfeksiyonların Önlenmesi

 

Selda AYDIN

Eğitim Hemşiresi

Eğitim Yönetimi

 

Tayfur AKKAN

Sivil Savunma Amiri

Acil Durum ve Afet Yönetimi/ Yaşam Sonu Hizmetler

 

Uzm. Dr. Ali Serdal UYUMAZ

Biyokimya Uzmanı

Biyokimya/ Mikrobiyoloji Laboratuvarı

 

Yasemin KIZILDAĞ

Laboratuvar Teknisyeni

Biyokimya/ Mikrobiyoloji Laboratuvarı

 

Uzm. Dr. Çavlan ALTUNA

Radyoloji Uzmanı

Radyasyon Güvenliği

 

Esra KARA

Radyoloji Teknisyeni

Radyasyon Güvenliği

 

Nazlı ORHAN

Hemşire

Acil Servis Hizmetleri

 

Yusuf Özay ÖZDEMİR

Psikiyatri Uzmanı

Acil Servis Hizmetleri

 

Kader BAHAYİ

Hemşire

Hasta Bakımı/ Psikiyatri Hizmetleri (A-1)

 

Uzm. Dr. Neslihan AKKİŞİ KUMSAR

Psikiyatri Uzmanı

Psikiyatri Hizmetleri (A-1)

 

Serpil DEMİRCAN KORKMAZ

Hemşire

Hasta Bakımı/ Psikiyatri Hizmetleri (AMATEM)

 

Uzm. Dr. Başak ÜNÜBOL

Psikiyatri Uzmanı

Psikiyatri Hizmetleri (AMATEM)

 

Emrullah EMİR

Hemşire

Hasta Bakımı/ Psikiyatri Hizmetleri (E-1)

 

Uzm. Dr. Fatih ÜSTÜNDAĞ

Psikiyatri Uzmanı

Psikiyatri Hizmetleri (E-1)

 

Songül AKTAN

Hemşire

Hasta Bakımı/ Psikiyatri Hizmetleri (K-1)

 

Emine AYDIN

Hemşire

Hasta Bakımı/ Yoğun Bakım Ünitesi

 

Uzm. Dr. Rahşan KARACI

Nöroloji Uzmanı

Yoğun Bakım Ünitesi

 

Berrak KÖKSAL

Hemşire

Psikiyatri Hizmetleri (Psikoterapi Merkezi)

 

Şebnem YILMAZ

Hemşire

Hizmete Erişim /Poliklinikler

 

Uzm. Dr. Naime TURAN

Anestezi Uzmanı

ECT Birimi

 

Hasibe ASLAN

Hemşire

Beylerbeyi TRSM

 

Uzm. Dr. Sermin SARP TOPRAĞIN

Psikiyatri Uzmanı

Beylerbeyi TRSM

 

Hilal NAVİDİ

Hemşire

Sultanbeyli TRSM

 

Uzm. Dr. Dicle Bilge ÖĞÜT

Psikiyatri Uzmanı

Sultanbeyli TRSM

 

Funda ÖNCÜ

Hemşire

Çekmeköy Semt Polikliniği/ TRSM

 

Uzm. Dr. Feyza ERSAN ÜNAL

Psikiyatri Uzmanı

Çekmeköy Semt Polikliniği/ TRSM

 

Katibe MAĞDEN

Hemşire

Ümraniye TRSM

 

Uzm. Dr. Murat ÖNCÜ

Psikiyatri Uzmanı

Ümraniye TRSM

 

Ahmet BOZOĞLU

Başteknisyen

Tesis Yönetimi

 

Uzm. Dr. Haluk USTA

Psikiyatri Uzmanı

Kadıköy TRSM

 

Seçkin GÜL

Biyomedikal Teknikeri

Cihaz Yönetimi



Skip Navigation Links

e-Dergi

Bilgi
Edinme

Dilek ve
Önerileriniz

Anket
Bizi Takip Edin