SBÜ Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Kalite Politikamız/Misyonumuz/Vizyonumuz
VİZYON

Ruh Sağlığı ve Hastalıkları alanında ülkemizdeki diğer psikiyatri hastanelerine örnek olacak bir mükemmeliyete ulaşan, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini amaç edinen,  nitelikli ve deneyimli ekibi aynı zamanda çağdaş altyapısı ve lider uygulamaları ile dünyada referans gösterilen akademik sağlık kurumlarından biri olmaktır.

MİSYON

Toplumumuzun hayat kalitesini yükseltmek ve tıbbın Ruh Sağlığı ve Hastalıkları alanında gelişimine katkı sağlamaktır.
Ruh Sağlığı ve Hastalıkları alanında hem sağlığı koruyucu hem de tedavi edici sağlık hizmetlerini, tıbbın ulaştığı en üst düzeyden topluma sunmak temel görevimizdir.
 
Ayrıca Ruh Sağlığı ve Hastalıkları alanında akademik çalışmalar ve bilimsel araştırmalar yapmak, yeni bilgi ve uygulamaların geliştirilmesini desteklemek, kendilerini mesleklerine adamış, üstün nitelikli, insana değer veren hekimlerin ve sağlık personelinin yetiştirilmesini desteklemek diğer temel görevlerimizdendir.
 

KALİTE POLİTİKASI:

Hasta ve çalışan güvenliğini birincil planda tutarak kaliteli, ilkeli ve güvenilir sağlık hizmeti sunmak,  sürekli gelişme ve iyileşmeyi sağlayarak hasta ve çalışan memnuniyetini arttırmak

TEMEL DEĞERLER:

Evrensel sağlık ilkelerine ve etik kurallara uymak

Dürüst, güvenilir ve erişilebilir sağlık hizmeti sunmak

Hasta ve çalışan haklarına saygı

Ekip çalışması, kurumlar arası işbirliği

Katılımcı, şeffaf ve paylaşımcı olmak

Sürekli eğitim ve bilimsellikSkip Navigation Links

e-Dergi

Bilgi
Edinme

Dilek ve
Önerileriniz

Anket
Bizi Takip Edin